دکتر لبیب نورانی

دکتر لبیب نورانی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

19604

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب کوی زهرا

آدرس:

شیراز، کوی زهرا، روبروی دانشگاه فرهنگیان، مطب دکتر نورانی

تلفن:07137274054

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لبیب نورانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کوی زهرا
ملاحظات

بیماران عزیز تا اطلاع ثانوی دکتر هومیوپاتی انجام نمیدهند
 

دکتر لبیب نورانی
دکتر لبیب نورانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لبیب نورانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لبیب نورانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لبیب نورانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لبیب نورانی چقدر است؟
هزینه ویزیت لبیب نورانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لبیب نورانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لبیب نورانی کجا است؟
دکترلبیب نورانی مطب کوی زهرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لبیب نورانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لبیب نورانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لبیب نورانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لبیب نورانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لبیب نورانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لبیب نورانی چه زمانی است؟
دکتر لبیب نورانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لبیب نورانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لبیب نورانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لبیب نورانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لبیب نورانی 0 از 5 است.

درباره دکتر لبیب نورانیدکترلبیب نورانی dr labib noorani از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر لبیب نورانی در شیراز، کوی زهرا، روبروی دانشگاه فرهنگیان، مطب دکتر نورانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لبیب نورانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137274054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لبیب نورانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لبیب نورانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لبیب نورانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لبیب نورانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لبیب نورانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.