عنایت اله اسروش

عنایت اله اسروش

کارشناس ارشد بینایی سنجی

شیراز

کد نظام پزشکی

ب-481
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

اپتومتریست عنایت ا… اسروش در سال 80از دانشگاه شهید بهشتی با مدرک اپتومتری فارغ التحصیل و سپس تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه مشهد گذراند به دنبال ان دوره های پیشرفته اموزش ویژن تراپی را که شامل درمان تنبلی چشم و انحرافات چشم به روش غیر جراحی و همچنین درمان اختلالات بینایی مرتبط با بینایی میباشد را در امریکا زیر نظر اساتید بزرگی چون پروفسور میپل، پروفسور هیلییر و پروفسور کفردا، پروفسورجفری کوپر و پروفسور باکسروم گذرانده است واکنون کلینیک بینایی سنجی و ویژن تراپی سروش با مدیریت ایشان یکی از بزرگترین و منحصر بفردترین کلینیکهای ویژن تراپی در نوع خود در خاورمیانه است. این مرکز بطور اختصاصی بر روی کودکان و بزرگسالان با مشکلات و اختلالات بینایی شامل مشکلات بینایی مرتبط با یادگیری، استرابیسم (انحراف چشم)، امبلیوپی(تنبلی چشم)، و مشکلات بینایی ناشی از صدمات مغزی درمانهای موثر ویژن تراپی را انجام میدهد.

وب سایت :

http://www.sorooshoptic.com/

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد بینایی سنجی

اطلاعات کلینیک بینایی سنجی و ویژن تراپی سروش شیراز

آدرس:

شعبه مرکزی معالی اباد حد فاصل پزشکان و دوستان ساختمان اوتانا 1 واحد 105 شعبه 1 زرگری جنب بابا بستنی گالری عینک چشم شهر

تلفن:07136341939

اطلاعات مطب دکتر عنایت اله اسروش

آدرس:

معالی اباد حد فاصل پزشکان و دوستان ساختمان اوتانا ۱ واحد ۱۰۵

تلفن:07136341939

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به عنایت اله اسروش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران عنایت اله اسروش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

جمیله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب و باحوصله و دقیقی هستند.

آرمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند. برخورد مناسب و با حوصله راهنمایی فرمودند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باحوصله و با تخصص هستن ولی هزینه ها برای بنده متاسفانه خیلی بالاهست و خیلی ها توان مالی ندارن که بخوان از این تخصص استفاده کنن.

پویا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب اسروش بسیار باتجربه و حرفه‌ای بودن.من کاملا راضی بودم

آیلین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تخصص و برخورد و تجربه عالی و امکانات خیلی خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از عنایت اله اسروش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت عنایت اله اسروش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عنایت اله اسروش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد عنایت اله اسروش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت عنایت اله اسروش چقدر است؟
هزینه ویزیت عنایت اله اسروش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل عنایت اله اسروش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب عنایت اله اسروش کجا است؟
دکتر عنایت اله اسروش 2 مطب در کلینیک بینایی سنجی و ویژن تراپی سروش شیراز و مطب دکتر عنایت اله اسروش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل عنایت اله اسروش را ببینید.
+
آیا عنایت اله اسروش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله اسروش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
عنایت اله اسروش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عنایت اله اسروش متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد عنایت اله اسروش چه زمانی است؟
دکتر عنایت اله اسروش از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل عنایت اله اسروش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از عنایت اله اسروش چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به عنایت اله اسروش رای داده‌اند. میانگین امتیازی عنایت اله اسروش 5 از 5 است.

درباره عنایت اله اسروشدکتر عنایت اله اسروش enayatollah osroosh از دکترهای متخصص بینایی سنجی شیراز هستند. مطب عنایت اله اسروش در شعبه مرکزی معالی اباد حد فاصل پزشکان و دوستان ساختمان اوتانا 1 واحد 105 شعبه 1 زرگری جنب بابا بستنی گالری عینک چشم شهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب عنایت اله اسروش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341939 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام عنایت اله اسروش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی عنایت اله اسروش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط عنایت اله اسروش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از عنایت اله اسروش متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد عنایت اله اسروش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.