دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مصطفی عمادی

دکتر مصطفی عمادی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

137898

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات کلینیک مطب خیابان قصرالدشت شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی عمادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی عمادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک مطب خیابان قصرالدشت شیراز
شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی عمادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی عمادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی عمادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی عمادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی عمادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی عمادی کجا است؟
دکتر مصطفی عمادی 1 مطب در کلینیک مطب خیابان قصرالدشت شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی عمادی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی عمادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی عمادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی عمادی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی عمادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی عمادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی عمادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی عمادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی عمادی 0 از 5 است.
درباره دکتر مصطفی عمادی


دکتر مصطفی عمادی dr mostafa emadi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مصطفی عمادی در شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی عمادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136233031-07136353031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی عمادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی عمادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی عمادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی عمادی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی عمادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.