دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرزانه نجات الهی

دکتر فرزانه نجات الهی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

25096
%86
پیشنهاد(از 83 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر فرزانه نجات الهی

آدرس:

شیراز قصردشت روبروی مخابرات استان ساختمان ژنوم طبقه اول واحد 3

تلفن:07136290288

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه نجات الهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه نجات الهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 83 کاربر)

%86
71 کاربر از 83 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  28 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به نظر من با سواد ترین و باتجربه ترین دکتر هستن

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باسواد هم تشخیصشون هم درمانشون بسیار عالی هست

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت

ساره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اولین بار بود رفتم پیششون خیلی خوب بودن تشخیص عالی دادن قبل از رفتنم خیلی دو دل بودم اما حالا خوشحالم که باهاشون آشنا شدم بعد از یک سال پیش همه دکترا رفتن ایشون فقط تونستن بفهمن چمه و الان درحال درمان هستم خداروشکر

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام خیلی خانم دکتر با حوصله هستن و می تونم بگم بهترین دکتر هستن .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه نجات الهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر فرزانه نجات الهی
شیراز - شیراز قصردشت روبروی مخابرات استان ساختمان ژنوم طبقه اول واحد 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه نجات الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه نجات الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه نجات الهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه نجات الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه نجات الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نجات الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه نجات الهی کجا است؟
دکتر فرزانه نجات الهی 1 مطب در مطب دکتر فرزانه نجات الهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه نجات الهی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه نجات الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نجات الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه نجات الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه نجات الهی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه نجات الهی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه نجات الهی از روز دوشنبه 4 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نجات الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه نجات الهی چقدر است؟
تا کنون 83 نفر به دکتر فرزانه نجات الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه نجات الهی 5 از 5 است.
درباره دکتر فرزانه نجات الهی


دکتر فرزانه نجات الهی dr farzaneh nejatollahi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فرزانه نجات الهی در شیراز قصردشت روبروی مخابرات استان ساختمان ژنوم طبقه اول واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه نجات الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136290288 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه نجات الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه نجات الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه نجات الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه نجات الهی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه نجات الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.