%92
پیشنهاد(از 24 کاربر)

کد نظام پزشکی

119369

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، روبروی بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان اسما، طبقه سوم

تلفن:09167339670

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه امامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه امامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%92
22 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه امامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه امامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه امامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه امامی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه امامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه امامی کجا است؟
دکترفاطمه امامی مطب زرگری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه امامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه امامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه امامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه امامی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه امامی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه امامی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه امامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه امامی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر فاطمه امامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه امامی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه امامیدکترفاطمه امامی dr fatemeh emami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه امامی در شیراز، چهارراه زرگری، روبروی بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان اسما، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه امامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09167339670 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه امامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه امامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه امامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه امامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه امامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.