%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیماریها ی اعصاب و روان در کودکان و بزرگسالان مشاوره و روان درمانی درمان اعتیاد  

در مطب نوارمغز(EEG) تست تشخیص بیماری های اعصاب و روان انجام میشود

کد نظام پزشکی

25751

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان فقیهی، خیابان صورتگر، چهارراه معدل، ساختمان تصویربرداری تابش، طبقه 3، واحد 10

تلفن:07132312053

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمودرضا پولادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمودرضا پولادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم، خواهشمندیم در صورت عدم حضور حتما با مطب تماس بگیرید و اطلاع دهید.

دکتر محمودرضا پولادی
دکتر محمودرضا پولادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمودرضا پولادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمودرضا پولادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمودرضا پولادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمودرضا پولادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمودرضا پولادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا پولادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمودرضا پولادی کجا است؟
دکترمحمودرضا پولادی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمودرضا پولادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمودرضا پولادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا پولادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمودرضا پولادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمودرضا پولادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمودرضا پولادی چه زمانی است؟
دکتر محمودرضا پولادی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا پولادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمودرضا پولادی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمودرضا پولادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمودرضا پولادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمودرضا پولادیدکترمحمودرضا پولادی dr mahmoodreza poladi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر محمودرضا پولادی در شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان فقیهی، خیابان صورتگر، چهارراه معدل، ساختمان تصویربرداری تابش، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمودرضا پولادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132312053 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمودرضا پولادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمودرضا پولادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمودرضا پولادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمودرضا پولادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمودرضا پولادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.