دکتر محبوبه امیرمیجانی

دکتر محبوبه امیرمیجانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

42084
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

مراقبت های دوران بارداری، انجام پاپ اسمیر، گذاشتن و خارج کردن IUD

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، ساختمان حکیم، طبقه 1

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه امیرمیجانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه امیرمیجانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد، وظیفه شناسی و توضیحات خیلی خوب

محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه ای هستند خدا خیرشون بده.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای مراقبتهای بارداری و زایمان پیشون بودم عالی بودن

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوب و با حوصله جواب میدن

اسما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور،متشخص،دلسوز و منظم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محبوبه امیرمیجانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه امیرمیجانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه امیرمیجانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه امیرمیجانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه امیرمیجانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه امیرمیجانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه امیرمیجانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه امیرمیجانی کجا است؟
دکتر محبوبه امیرمیجانی 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه امیرمیجانی را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه امیرمیجانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه امیرمیجانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه امیرمیجانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه امیرمیجانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه امیرمیجانی چه زمانی است؟
دکتر محبوبه امیرمیجانی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه امیرمیجانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه امیرمیجانی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر محبوبه امیرمیجانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه امیرمیجانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه امیرمیجانیدکتر محبوبه امیرمیجانی dr mahboobeh amirmeijani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر محبوبه امیرمیجانی در کرمان، خیابان استقلال، ساختمان حکیم، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه امیرمیجانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432473622-03432478547 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه امیرمیجانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه امیرمیجانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه امیرمیجانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه امیرمیجانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه امیرمیجانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.