دکتر فرشاد مالکی

دکتر فرشاد مالکی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%95
پیشنهاد(از 40 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

آرتروسکوپی زانو، تعویض مفاصل

کد نظام پزشکی

89917

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس ابادی، مجتمع قمرالدوله، طبقه دوم، واحد 203

تلفن:03132209847

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشاد مالکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشاد مالکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%95
38 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

بیماران محترم زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. در مطب بین نیم تا یک ساعت معطلی خواهید داشت

لطفا در صورت عدم حضور نوبت لغو گردد.

دکتر فرشاد مالکی
دکتر فرشاد مالکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشاد مالکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشاد مالکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشاد مالکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشاد مالکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشاد مالکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشاد مالکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشاد مالکی کجا است؟
دکترفرشاد مالکی مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشاد مالکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشاد مالکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشاد مالکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشاد مالکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشاد مالکی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشاد مالکی چه زمانی است؟
دکتر فرشاد مالکی از روز دوشنبه 28 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشاد مالکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشاد مالکی چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر فرشاد مالکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشاد مالکی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشاد مالکیدکترفرشاد مالکی dr farshad maleki از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر فرشاد مالکی در اصفهان، خیابان شمس ابادی، مجتمع قمرالدوله، طبقه دوم، واحد 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشاد مالکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132209847 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشاد مالکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشاد مالکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشاد مالکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشاد مالکی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشاد مالکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.