دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر غلامرضا کفیلی

دکتر غلامرضا کفیلی

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

37537

درباره‌پزشک

گوارش-ریه-قلب-غدد-کلیه

بیمارستان های همکار: خاندان، میلاد

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

آندوسکوپی، کولونوسکوپی، اسپیرومتری، نوار قلب

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین بسیج و چهارراه قصر، جنب داروخانه زیتون، مجتمع شمس

تلفن:03132231533

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا کفیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا کفیلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین بسیج و چهارراه قصر، جنب داروخانه زیتون، مجتمع شمس


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا کفیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا کفیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا کفیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا کفیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا کفیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کفیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا کفیلی کجا است؟
دکتر غلامرضا کفیلی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا کفیلی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا کفیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کفیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا کفیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا کفیلی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا کفیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا کفیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کفیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا کفیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا کفیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا کفیلی 0 از 5 است.
درباره دکتر غلامرضا کفیلی


دکتر غلامرضا کفیلی dr gholamreza kafili از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر غلامرضا کفیلی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین بسیج و چهارراه قصر، جنب داروخانه زیتون، مجتمع شمس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا کفیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132231533 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا کفیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا کفیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا کفیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا کفیلی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا کفیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.