دکتر سعیده پیروی

دکتر سعیده پیروی

پزشک عمومی

شیراز
%۹۹
پیشنهاد(از ۷۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

در مطب دستگاههای مرتبط باپوست مثل لیزر مو،آراف فرکشنال،الکترونیدلینگ... انجام می شود

 آدرس اینستاگرام: dr.s.peiraviclinic 

کد نظام پزشکی

۱۰۶۰۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز، خیابان ستارخان، روبه روی ولیعصر قصرالدشت، ساختمان سیلور، طبقه 5، واحد 502 A

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعیده پیروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعیده پیروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۷ کاربر)

%۹۹
۷۶ کاربر از ۷۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ستارخان
دکتر سعیده پیروی
دکتر سعیده پیروی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیده پیروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده پیروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیده پیروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیده پیروی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده پیروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده پیروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیده پیروی کجا است؟
دکتر سعیده پیروی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعیده پیروی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعیده پیروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده پیروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیده پیروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده پیروی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیده پیروی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعیده پیروی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده پیروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیده پیروی چقدر است؟
تا کنون 77 نفر به دکتر سعیده پیروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیده پیروی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعیده پیرویدکتر سعیده پیروی dr saeideh peiravi از دکترهای متخصص پزشک عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سعیده پیروی در شیراز، خیابان ستارخان، روبه روی ولیعصر قصرالدشت، ساختمان سیلور، طبقه 5، واحد 502 A واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیده پیروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136262422 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیده پیروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیده پیروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیده پیروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیده پیروی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیده پیروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.