%83
پیشنهاد(از 29 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن گوارش و کبد ایران

محقق در زمینه بیماری های کبد چرب

کد نظام پزشکی

79604

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی(سعدی)، روبه روی بیست متری سینما سعدی(هفت تیر)، بین کوچه 50 و 52، ساختمان اکسیر طبقه 2 داروخانه دکتر بینایی، واحد 3

تلفن:07132338770

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس زحمتکش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس زحمتکش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%83
24 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عباس زحمتکش، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر عباس زحمتکش می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر عباس زحمتکش
دکتر عباس زحمتکش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس زحمتکش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس زحمتکش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس زحمتکش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس زحمتکش چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس زحمتکش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زحمتکش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس زحمتکش کجا است؟
دکترعباس زحمتکش مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس زحمتکش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس زحمتکش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زحمتکش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس زحمتکش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس زحمتکش متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس زحمتکش چه زمانی است؟
دکتر عباس زحمتکش از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زحمتکش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس زحمتکش چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر عباس زحمتکش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس زحمتکش 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس زحمتکشدکترعباس زحمتکش dr abbas zahmatkesh از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر عباس زحمتکش در شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی(سعدی)، روبه روی بیست متری سینما سعدی(هفت تیر)، بین کوچه 50 و 52، ساختمان اکسیر طبقه 2 داروخانه دکتر بینایی، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس زحمتکش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132338770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس زحمتکش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس زحمتکش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس زحمتکش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس زحمتکش متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس زحمتکش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.