دکتر عباس زحمتکش

دکتر عباس زحمتکش

کد نظام پزشکی: 79604
4.1 (119 نظر)
٪83 پیشنهاد کاربران
2978 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر عباس زحمتکش

مطب خیابان زند
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی (سعدی)، روبه روی بیست متری سینما سعدی (هفت تیر)، بین کوچه 50 و 52، ساختمان اکسیر، طبقه 2، داروخانه دکتر بینایی، واحد 3
اولین نوبت آزاد: فردا | 16:15

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر عباس زحمتکش

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: امروز | 10:00
220,000 تومان

درباره دکتر عباس زحمتکش

عضو انجمن گوارش و کبد ایران

محقق در زمینه بیماری های کبد چرب

آدرس مطب دکتر عباس زحمتکش

مطب خیابان زند
آدرس:
شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی (سعدی)، روبه روی بیست متری سینما سعدی (هفت تیر)، بین کوچه 50 و 52، ساختمان اکسیر، طبقه 2، داروخانه دکتر بینایی، واحد 3
تلفن:

نظرات درباره دکتر عباس زحمتکش

4.1
از 119 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%83
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/24)
نوبت دهی مطب
(1403/02/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
ای بد نبود
کاربر دکترتو(1403/02/21)
نوبت دهی مطب
(1403/02/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام.بسیار دکتر باتجربه ای هستن به شدت ورم معده داشتم حدود ۲۰ ساله دکترهای متعدد میرفتم اما نتیجه خوب و حال خوب رو از دکتر عباس زحمتکش گرفتم.
منذر(1403/02/11)
نوبت دهی مطب
(1403/02/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
بسیار عالی بودن
کاربر دکترتو(1403/02/09)
نوبت دهی مطب
(1403/02/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
تحت درمان
عبدالحمید(1403/02/06)
نوبت دهی مطب
(1403/02/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
معصومه(1403/02/02)
نوبت دهی مطب
(1403/02/02)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت

سوالات متداول راجع به دکتر عباس زحمتکش

چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس زحمتکش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس زحمتکش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس زحمتکش در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر عباس زحمتکش چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس زحمتکش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زحمتکش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر عباس زحمتکش کجا است؟
دکتر عباس زحمتکش 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس زحمتکش را ببینید.
آیا دکتر عباس زحمتکش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زحمتکش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر عباس زحمتکش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس زحمتکش متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس زحمتکش چه زمانی است؟
دکتر عباس زحمتکش از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زحمتکش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس زحمتکش چقدر است؟
تا کنون 119 نفر به دکتر عباس زحمتکش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس زحمتکش 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر عباس زحمتکشدکتر عباس زحمتکش dr abbas zahmatkesh از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر عباس زحمتکش در شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی (سعدی)، روبه روی بیست متری سینما سعدی (هفت تیر)، بین کوچه 50 و 52، ساختمان اکسیر، طبقه 2، داروخانه دکتر بینایی، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس زحمتکش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132338770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس زحمتکش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس زحمتکش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس زحمتکش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس زحمتکش متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس زحمتکش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.