دکتر مرضیه بلاغی اینالو

دکتر مرضیه بلاغی اینالو

تخصص قلب و عروق

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۳۲۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حد فاصل فلسطین و هفت تیر، رو به روی هتل پارس، ساختمان زند ، نیم طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرضیه بلاغی اینالو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه بلاغی اینالو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر مرضیه بلاغی اینالو
دکتر مرضیه بلاغی اینالو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه بلاغی اینالو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه بلاغی اینالو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه بلاغی اینالو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه بلاغی اینالو چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه بلاغی اینالو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه بلاغی اینالو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه بلاغی اینالو کجا است؟
دکتر مرضیه بلاغی اینالو 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه بلاغی اینالو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه بلاغی اینالو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه بلاغی اینالو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه بلاغی اینالو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه بلاغی اینالو متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه بلاغی اینالو چه زمانی است؟
دکتر مرضیه بلاغی اینالو از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه بلاغی اینالو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه بلاغی اینالو چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مرضیه بلاغی اینالو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه بلاغی اینالو 5 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه بلاغی اینالودکتر مرضیه بلاغی اینالو dr marziyeh balaghi inalo از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر مرضیه بلاغی اینالو در شیراز، خیابان زند، حد فاصل فلسطین و هفت تیر، رو به روی هتل پارس، ساختمان زند ، نیم طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه بلاغی اینالو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09028532100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه بلاغی اینالو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه بلاغی اینالو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه بلاغی اینالو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه بلاغی اینالو تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه بلاغی اینالو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.