دکتر سعید جهانشاهلو

دکتر سعید جهانشاهلو

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

تبریز

کد نظام پزشکی

40911
%93
پیشنهاد(از 38 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید جهانشاهلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید جهانشاهلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%93
35 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

جمال
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی واقعا نتیجه گرفتیم مادر من حالش بسیار بد بود الان خدا رو شکر با گروه پیاده روی هفته‌ی چند روز پیاده روی های طولانی را انجام میده و هیچ مشکل تنگی نفس ندارد.

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیییییی

حلما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد و باحوصله بودند.

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بودند و خیلی باتجربه

عادل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب حاذق با تجربه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید جهانشاهلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید جهانشاهلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید جهانشاهلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید جهانشاهلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید جهانشاهلو چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید جهانشاهلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید جهانشاهلو کجا است؟
دکتر سعید جهانشاهلو 1 مطب در مطب چهارباغ شمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو را ببینید.
+
آیا دکتر سعید جهانشاهلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید جهانشاهلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید جهانشاهلو متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید جهانشاهلو چه زمانی است؟
دکتر سعید جهانشاهلو از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید جهانشاهلو چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر سعید جهانشاهلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید جهانشاهلو 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید جهانشاهلودکتر سعید جهانشاهلو dr saeid jahanshahlo از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر سعید جهانشاهلو در تبریز، چهارراه باغ شمال، اول 17 شهریور جدید، ساختمان آپادانا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید جهانشاهلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135567001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید جهانشاهلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید جهانشاهلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید جهانشاهلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید جهانشاهلو متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید جهانشاهلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.