دکتر سعید جهانشاهلو

دکتر سعید جهانشاهلو

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

تبریز
%۸۹
پیشنهاد(از ۲۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۹۱۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب چهارباغ شمال

آدرس:

تبریز، چهارراه باغ شمال، اول 17 شهریور جدید، ساختمان آپادانا، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سعید جهانشاهلو بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۷ کاربر)

%۸۹
۲۴ کاربر از ۲۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارباغ شمال
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سعید جهانشاهلو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

بیمار محترم تاکید می شود که 12 ساعت پیش از زمان مشاوره ، مدارک پزشکی لازم خود را در سایت برای پزشک ارسال فرمایید ، در غیر اینصورت نوبت شما ابطال خواهد شد.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر سعید جهانشاهلو می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سعید جهانشاهلو
دکتر سعید جهانشاهلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید جهانشاهلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید جهانشاهلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید جهانشاهلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید جهانشاهلو چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید جهانشاهلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید جهانشاهلو کجا است؟
دکتر سعید جهانشاهلو 1 مطب در مطب چهارباغ شمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید جهانشاهلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید جهانشاهلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید جهانشاهلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید جهانشاهلو متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید جهانشاهلو چه زمانی است؟
دکتر سعید جهانشاهلو از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جهانشاهلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید جهانشاهلو چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر سعید جهانشاهلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید جهانشاهلو 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید جهانشاهلو

دکتر سعید جهانشاهلو dr saeid jahanshahlo از دکترهای متخصص تخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر سعید جهانشاهلو در تبریز، چهارراه باغ شمال، اول 17 شهریور جدید، ساختمان آپادانا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید جهانشاهلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135567001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید جهانشاهلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید جهانشاهلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید جهانشاهلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید جهانشاهلو تخصص داخلی ، فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید جهانشاهلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.