دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سهیلا ریاحی نژاد

دکتر سهیلا ریاحی نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

58404
%100
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، نرسیده به چهارراه قصر، ساختمان شمس، طبقه 3، واحد 310

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیلا ریاحی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا ریاحی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%100
19 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار مهربان و ارامش بخش، زایمان اولم رو پیش خانم دکتر انجام دادم، انقدر راضی بودم که برای بچه دوم هم خانم دکتر رو انتخاب کردم.

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیارمهربان و دلسوز و خوش برخورد

پارمیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار بسیار عالی

پارمیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص درست بسیار خون سرد دلسوز مهم تر از همه چیز ارامشی که از دکتر گرفتم

تینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سرکار خانم دکتر ریاحی نژاد دکتر مقید و مجرب و صبور هستن وبا دقت وکمال شکیبایی بنده رو ویزیت ومشاوره کردن. ارزوی بهترین ها برای ایشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سهیلا ریاحی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، نرسیده به چهارراه قصر، ساختمان شمس، طبقه 3، واحد 310


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا ریاحی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا ریاحی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا ریاحی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا ریاحی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا ریاحی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ریاحی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا ریاحی نژاد کجا است؟
دکتر سهیلا ریاحی نژاد 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهیلا ریاحی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا ریاحی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ریاحی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا ریاحی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا ریاحی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا ریاحی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سهیلا ریاحی نژاد از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ریاحی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا ریاحی نژاد چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر سهیلا ریاحی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا ریاحی نژاد 5 از 5 است.
درباره دکتر سهیلا ریاحی نژاد


دکتر سهیلا ریاحی نژاد dr soheila riahinezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر سهیلا ریاحی نژاد در اصفهان، خیابان شمس آبادی، نرسیده به چهارراه قصر، ساختمان شمس، طبقه 3، واحد 310 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا ریاحی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132207635-03132207634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا ریاحی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا ریاحی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا ریاحی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا ریاحی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا ریاحی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.