دکتر عبدالرسول خوانساریان

دکتر عبدالرسول خوانساریان

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

32851
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، نرسیده به چهارراه قصر، ساختمان شمس، طبقه 3، واحد 310

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرسول خوانساریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرسول خوانساریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی خوش برخورد و تشخیص درست

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام ‌جناب دکتر خوانساریان بی نظیرن از هر نظر اخلاق پزشکی وسواد ودرک وشعور و با حوصله من از چندین سال پیش میشناسم شون بعد از بیست سال دیدمشون وهنوز انسان با شرف و خوشرو و بدون کبر وغرور وکوچکترین تغییری ندیدم جز پیرشدن و سفیدی موی اون که بسیار ناراحتم کرد . بی نظیرن❤️❤️❤️❤️❤️

توران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرسول خوانساریانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرسول خوانساریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرسول خوانساریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرسول خوانساریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول خوانساریان چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرسول خوانساریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول خوانساریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرسول خوانساریان کجا است؟
دکتر عبدالرسول خوانساریان 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرسول خوانساریان را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرسول خوانساریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول خوانساریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرسول خوانساریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرسول خوانساریان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرسول خوانساریان چه زمانی است؟
دکتر عبدالرسول خوانساریان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول خوانساریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرسول خوانساریان چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر عبدالرسول خوانساریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرسول خوانساریان 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرسول خوانساریاندکتر عبدالرسول خوانساریان dr abdolrasol khansarian از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالرسول خوانساریان در اصفهان، خیابان شمس آبادی، نرسیده به چهارراه قصر، ساختمان شمس، طبقه 3، واحد 310 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرسول خوانساریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132207635-03132207634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرسول خوانساریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرسول خوانساریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرسول خوانساریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرسول خوانساریان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرسول خوانساریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.