دکتر شیما حسن پور

دکتر شیما حسن پور

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

123971

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، تقاطع خیابان اردیبهشت، باغشاه به سمت اردیبهشت، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه 2، واحد 2

تلفن:07132317542

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیما حسن پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیما حسن پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیما حسن پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیما حسن پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیما حسن پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیما حسن پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شیما حسن پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما حسن پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیما حسن پور کجا است؟
دکتر شیما حسن پور 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیما حسن پور را ببینید.
+
آیا دکتر شیما حسن پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیما حسن پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیما حسن پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیما حسن پور متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیما حسن پور چه زمانی است؟
دکتر شیما حسن پور از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما حسن پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیما حسن پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیما حسن پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیما حسن پور 0 از 5 است.

درباره دکتر شیما حسن پوردکتر شیما حسن پور dr shima hasanpor از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر شیما حسن پور در شیراز، تقاطع خیابان اردیبهشت، باغشاه به سمت اردیبهشت، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه 2، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیما حسن پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317542 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیما حسن پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیما حسن پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیما حسن پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیما حسن پور متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیما حسن پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.