%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

کد نظام پزشکی

97178

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آباد

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر، مجتمع رودکی، طبقه همکف

تلفن:03132337301

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • ایرانیان
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد سعادت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد سعادت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آباد
ملاحظات

در مراجعه اول مبلغ ویزیت 200 هزار تومان میباشد.

دکتر محمد سعادت
دکتر محمد سعادت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد سعادت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد سعادت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد سعادت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد سعادت چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد سعادت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعادت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد سعادت کجا است؟
دکترمحمد سعادت مطب خیابان شمس آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد سعادت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد سعادت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعادت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد سعادت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد سعادت متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد سعادت چه زمانی است؟
دکتر محمد سعادت از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعادت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد سعادت چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر محمد سعادت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد سعادت 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد سعادتدکترمحمد سعادت dr mohammad saadat از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمد سعادت در اصفهان، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر، مجتمع رودکی، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد سعادت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132337301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد سعادت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد سعادت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد سعادت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد سعادت متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد سعادت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.