دکتر غلامرضا بارانی

دکتر غلامرضا بارانی

کد نظام پزشکی: 49724
4.6 (60 نظر)
٪92 پیشنهاد کاربران
1331 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر غلامرضا بارانی

مطب خیابان شمس آبادی
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین چهار راه قصر و هنرستان امیرکبیر جنب داروخانه زیتون(عشقی)، ساختمان مسیح، طبقه 3
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 9 خرداد | 17:00

درباره دکتر غلامرضا بارانی

بیمارستان های همکار: فارابی

آدرس مطب دکتر غلامرضا بارانی

مطب خیابان شمس آبادی
آدرس:
اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین چهار راه قصر و هنرستان امیرکبیر جنب داروخانه زیتون(عشقی)، ساختمان مسیح، طبقه 3
تلفن:

نظرات درباره دکتر غلامرضا بارانی

4.6
از 60 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%92
پیشنهاد کاربران
میثم(1403/02/03)
نوبت دهی مطب
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر بسیار خوبی هستند
زینب(1403/02/03)
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر بارانی واقعأ دکتر خوب و با حوصله و برخورد عالی با بیمار و همراه بیمار دارند من ده سال تحت مراقبت ایشون بودم خدا خیر بده درمانشون عالی هست
ویدا(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی عالی و خوش اخلاق و خوش برخورد بودن،من احساس راحتی و آرامش داشتم پیششون
رضا(1403/01/27)
نوبت دهی مطب
(1403/01/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
مهربان خوش اخلاق کاربلد و حرفه ای به اندازه دارو نوشتند
مجید(1403/01/26)
نوبت دهی مطب
(1403/01/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
توجه پزشک بسیار عالی
زهرا(1403/01/25)
نوبت دهی مطب
(1403/01/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
پزشک بسیار مهربان با حوصله و حاذقی هستند

سوالات متداول راجع به دکتر غلامرضا بارانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا بارانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا بارانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا بارانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا بارانی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا بارانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بارانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر غلامرضا بارانی کجا است؟
دکتر غلامرضا بارانی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا بارانی را ببینید.
آیا دکتر غلامرضا بارانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بارانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر غلامرضا بارانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا بارانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا بارانی چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا بارانی از روز چهارشنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بارانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا بارانی چقدر است؟
تا کنون 60 نفر به دکتر غلامرضا بارانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا بارانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا بارانیدکتر غلامرضا بارانی dr gholamreza barani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر غلامرضا بارانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین چهار راه قصر و هنرستان امیرکبیر جنب داروخانه زیتون(عشقی)، ساختمان مسیح، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا بارانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132209190 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا بارانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا بارانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا بارانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا بارانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا بارانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.