دکتر غلامرضا بارانی

دکتر غلامرضا بارانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

49724
%85
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: فارابی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین چهار راه قصر و هنرستان امیرکبیر جنب داروخانه زیتون(عشقی)، ساختمان مسیح، طبقه 3

تلفن:03132209190

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا بارانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا بارانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%85
17 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

منصور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دارو درمانی ایشون عااالی هستش،بسیار باتجربه و با اخلاق هستند،چندنفر از اطرافیان ما تحت نظر ایشون درمان شدند.

شهرزاد
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تکرار داروی پزشک قبلی به جای طرح درمان مناسب

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار بااخلاق و باتجربه ای هستن.من چند سال بود با مشکل کابوس شبانه مواجه بودم.که هرچه دکتر میرفتم غیر از داروهای زیادی که میدادن خوب هم نشدم.ولی با یه نسخه پیش ایشون کاملا مشکلم حل شد.فقط با ۱قرص.خدا خیرشون بده.عالی هستن

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با حوصله وبرخورد عالی اطلاعات ب روز

حشمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دوستان گفتند خوبه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا بارانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا بارانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا بارانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا بارانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا بارانی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا بارانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بارانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا بارانی کجا است؟
دکتر غلامرضا بارانی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا بارانی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا بارانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بارانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا بارانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا بارانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا بارانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا بارانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بارانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا بارانی چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر غلامرضا بارانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا بارانی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا بارانیدکتر غلامرضا بارانی dr gholamreza barani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر غلامرضا بارانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین چهار راه قصر و هنرستان امیرکبیر جنب داروخانه زیتون(عشقی)، ساختمان مسیح، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا بارانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132209190 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا بارانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا بارانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا بارانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا بارانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا بارانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.