دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا احمدی پور

دکتر محمدرضا احمدی پور

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو
کرمان

کد نظام پزشکی

44223
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تزریق داخلی مفصل، تعویض مفصل، آرتروسکوپی طب ورزشی، بیمارستان های استخوان و مفاصل ستون فقرات

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 2

تلفن:03432483032

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا احمدی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا احمدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

عصمت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند

امیر حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی

یدالله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اقای دکتر احمدی پور برای من تعویض مفصل لگن راست انجام دادند که امروز روز دوزاهم بعد از عمل است بسیار راضی هستم .اصلا بعد از عمل درد نداشتم .فقط درد بخاطر وزنه ای که به پا آویزان می‌کنند داشتم.

ابوذر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

صغری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا احمدی پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام جمعه
کرمان - کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا احمدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا احمدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا احمدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا احمدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا احمدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احمدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا احمدی پور کجا است؟
دکتر محمدرضا احمدی پور 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا احمدی پور را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا احمدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احمدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا احمدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا احمدی پور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا احمدی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا احمدی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احمدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا احمدی پور چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر محمدرضا احمدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا احمدی پور 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا احمدی پور


دکتر محمدرضا احمدی پور dr mohammadreza ahmadipor از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر محمدرضا احمدی پور در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا احمدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483032 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا احمدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا احمدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا احمدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا احمدی پور متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا احمدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.