%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تعذیه، رشد و تکامل شیرخواران

کد نظام پزشکی

57642

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، بین خیابان شهید نامدار محمدی و خیابان بیستم، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 2

تلفن:03432483125

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قدسیه شریف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قدسیه شریف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام جمعه
دکتر قدسیه شریف
دکتر قدسیه شریف

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قدسیه شریف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قدسیه شریف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قدسیه شریف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قدسیه شریف چقدر است؟
هزینه ویزیت قدسیه شریف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قدسیه شریف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قدسیه شریف کجا است؟
دکترقدسیه شریف مطب خیابان امام جمعه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر قدسیه شریف، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر قدسیه شریف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قدسیه شریف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قدسیه شریف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قدسیه شریف متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قدسیه شریف چه زمانی است؟
دکتر قدسیه شریف از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قدسیه شریف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قدسیه شریف چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر قدسیه شریف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قدسیه شریف 5 از 5 است.

درباره دکتر قدسیه شریفدکترقدسیه شریف dr ghodsiyeh sharif از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر قدسیه شریف در کرمان، خیابان امام جمعه، بین خیابان شهید نامدار محمدی و خیابان بیستم، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قدسیه شریف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483125 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قدسیه شریف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قدسیه شریف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قدسیه شریف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قدسیه شریف متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قدسیه شریف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.