دکتر محمود شریعتی راد

دکتر محمود شریعتی راد

تخصص ارتوپدی

یاسوج
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

کد نظام پزشکی

124440

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان سردار جنگلی

آدرس:

یاسوج، خیابان سردار جنگلی جنوبی، خیابان سردار 2 ( پرستار)، تقاطع معلم 2، مطب دکتر محمود شریعتی راد

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود شریعتی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود شریعتی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سردار جنگلی
دکتر محمود شریعتی راد
دکتر محمود شریعتی راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود شریعتی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود شریعتی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود شریعتی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود شریعتی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود شریعتی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود شریعتی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود شریعتی راد کجا است؟
دکترمحمود شریعتی راد مطب خیابان سردار جنگلی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود شریعتی راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود شریعتی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود شریعتی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود شریعتی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود شریعتی راد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود شریعتی راد چه زمانی است؟
دکتر محمود شریعتی راد از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود شریعتی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود شریعتی راد چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمود شریعتی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود شریعتی راد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود شریعتی راددکترمحمود شریعتی راد dr mahmood shariatirad از دکترهای متخصص ارتوپدی یاسوج هستند. مطب دکتر محمود شریعتی راد در یاسوج، خیابان سردار جنگلی جنوبی، خیابان سردار 2 ( پرستار)، تقاطع معلم 2، مطب دکتر محمود شریعتی راد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود شریعتی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07433231040-09363415008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود شریعتی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود شریعتی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود شریعتی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود شریعتی راد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود شریعتی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.