%91
پیشنهاد(از 31 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)

اطلاعات مطب خیابان عمده فروشی

آدرس:

یاسوج، خیابان عمده فروشی، جنب داروخانه حکمتی، طبقه 2

تلفن:09900351600

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • بانک تجارت
 • دی
 • بانک ملی
 • صدا و سیما

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان اعتمادفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان اعتمادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%91
28 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

امیرمحمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر خوبی هستند. از نظر اخلاق و علم پزشکی.

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از لحاظ تجربه و پیگیری و اخلاق عالی هستند.

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام پزشک خوب و کار درستی هستن ولی تو بحث نوبت گیری و نوبت دهی بعضی ها با مشکل مواجه میشن ،بخصوص اونایی که از روستا میان و دسترسی به اینترنت ندارن

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام.دکتر اعتمادفر پزشکی بسیار متعهد، مجرب ، باسواد و اخلاق مدار هستند .

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر اعتماد فر بسیار باسواد و با تجربه هستن ،اطلاعات به روز و حس اطمینان به مادر به خوبی میدن با آرامش برخورد می کنن ،دارو کم و موثر تشخیص عالی ،با حوصله و به تمام جزئیات توجه می کنن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پیمان اعتمادفرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان اعتمادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان اعتمادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان اعتمادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان اعتمادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان اعتمادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان اعتمادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان اعتمادفر کجا است؟
دکتر پیمان اعتمادفر 1 مطب در مطب خیابان عمده فروشی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان اعتمادفر را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان اعتمادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان اعتمادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان اعتمادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان اعتمادفر متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان اعتمادفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیمان اعتمادفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان اعتمادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان اعتمادفر چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر پیمان اعتمادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان اعتمادفر 5 از 5 است.

درباره دکتر پیمان اعتمادفردکتر پیمان اعتمادفر dr peiman etemadfar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یاسوج هستند. مطب دکتر پیمان اعتمادفر در یاسوج، خیابان عمده فروشی، جنب داروخانه حکمتی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان اعتمادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09900351600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان اعتمادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان اعتمادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان اعتمادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان اعتمادفر متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان اعتمادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.