حسین خلج

حسین خلج

کارشناس بینایی سنجی

تهران

کد نظام پزشکی

ب-2266

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

تهران، میدان پونک، ضلع جنوب غربی خیابان میرزابابایی، ساختمان آرش، پلاک 220 ، طبقه همکف ، واحد 2

تلفن:02144610386

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • بانک سپه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران حسین خلج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از حسین خلج
نوبت مطب خیابان ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان پونک، ضلع جنوب غربی خیابان میرزابابایی، ساختمان آرش، پلاک 220 ، طبقه همکف ، واحد 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حسین خلج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین خلج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حسین خلج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حسین خلج چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین خلج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حسین خلج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حسین خلج کجا است؟
دکتر حسین خلج 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حسین خلج را ببینید.
+
آیا حسین خلج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین خلج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حسین خلج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین خلج متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حسین خلج چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین خلج تمام شده است. با مراجعه به پروفایل حسین خلج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حسین خلج چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به حسین خلج رای داده‌اند. میانگین امتیازی حسین خلج 0 از 5 است.

درباره حسین خلجدکتر حسین خلج hosein khalaj از دکترهای متخصص بینایی سنجی تهران هستند. مطب حسین خلج در تهران، میدان پونک، ضلع جنوب غربی خیابان میرزابابایی، ساختمان آرش، پلاک 220 ، طبقه همکف ، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حسین خلج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144610386 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حسین خلج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حسین خلج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حسین خلج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حسین خلج متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حسین خلج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.