دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد مهدی شامخی

دکتر محمد مهدی شامخی

پزشک دندانپزشک

مرودشت

کد نظام پزشکی

142383
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

مرودشت، خیابان انقلاب، کوچه تلفنخانه قدیم ( روبه روی کوچه مسجد جامع)، جنب داروخانه، طبقه بالا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد مهدی شامخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی شامخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انقذی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من واقعا از کار پزشک راضی هستم و به دیگران هم توصیه میکنم اگر مشکلی داشته باشند حتما به این مطب مراجعه کنند ،،هم کارشون عالیه هم قیمت ها مناسب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد مهدی شامخی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان انقلاب
مرودشت - مرودشت، خیابان انقلاب، کوچه تلفنخانه قدیم ( روبه روی کوچه مسجد جامع)، جنب داروخانه، طبقه بالا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی شامخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی شامخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی شامخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی شامخی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی شامخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی شامخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی شامخی کجا است؟
دکتر محمد مهدی شامخی 1 مطب در مطب خیابان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مهدی شامخی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی شامخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی شامخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی شامخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی شامخی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی شامخی چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی شامخی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی شامخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی شامخی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد مهدی شامخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی شامخی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد مهدی شامخی


دکتر محمد مهدی شامخی dr mohammadmehdi shamekhi از دکترهای متخصص دندانپزشک مرودشت هستند. مطب دکتر محمد مهدی شامخی در مرودشت، خیابان انقلاب، کوچه تلفنخانه قدیم ( روبه روی کوچه مسجد جامع)، جنب داروخانه، طبقه بالا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی شامخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143223548-09360016832 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی شامخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی شامخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی شامخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی شامخی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی شامخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.