دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر امین رضا کمالی

دکتر امین رضا کمالی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

54305

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین رضا کمالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امین رضا کمالی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
شیراز - شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین رضا کمالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین رضا کمالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین رضا کمالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین رضا کمالی چقدر است؟
هزینه ویزیت امین رضا کمالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا کمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین رضا کمالی کجا است؟
دکتر امین رضا کمالی 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امین رضا کمالی را ببینید.
+
آیا دکتر امین رضا کمالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا کمالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین رضا کمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین رضا کمالی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین رضا کمالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امین رضا کمالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا کمالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین رضا کمالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین رضا کمالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین رضا کمالی 0 از 5 است.
درباره دکتر امین رضا کمالی


دکتر امین رضا کمالی dr aminreza kamali از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر امین رضا کمالی در شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین رضا کمالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487535-07136487224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین رضا کمالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین رضا کمالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین رضا کمالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین رضا کمالی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین رضا کمالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.