%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی بیهوشی و مراقبتهای ویژه و درد فلوشیپ فوق تخصصی کنترل و درمان درد

در مطب تزریق مفاصل، تاندونها و بورس ها تحت هدایت سونوگرافی و انجام اعمال اینترونشنال درد تحت هدایت رادیولوژیc-arm

آدرس سایت: www.nabpainclinic.com 

آدرس اینستاگرام: nabpainclinic

کد نظام پزشکی

۸۱۴۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان معدل غربی

آدرس:

شیراز، خیابان معدل غربی، مجتمع پزشکی تابا، کلینیک درد ناب

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک ملی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد رادمهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد رادمهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل غربی
دکتر محمد رادمهر
دکتر محمد رادمهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رادمهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رادمهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رادمهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رادمهر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رادمهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رادمهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رادمهر کجا است؟
دکتر محمد رادمهر 1 مطب در مطب خیابان معدل غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد رادمهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رادمهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رادمهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رادمهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رادمهر متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رادمهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد رادمهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رادمهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رادمهر چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمد رادمهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رادمهر 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد رادمهردکتر محمد رادمهر dr mohammad radmehr از دکترهای متخصص تخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر محمد رادمهر در شیراز، خیابان معدل غربی، مجتمع پزشکی تابا، کلینیک درد ناب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رادمهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09387408787-07132311091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رادمهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رادمهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رادمهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رادمهر تخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رادمهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.