دکتر سید امیرمحمد ابطحی

دکتر سید امیرمحمد ابطحی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

140246
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: سپاهان، اشرف خمینی شهر، منظریه خمینی شهر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خمینی شهر

آدرس:

اصفهان، خمینی شهر، خیابان امام جنوبی، کوچه خرم (شماره 15)، پلاک دوم

تلفن:03133631421

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید امیرمحمد ابطحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امیرمحمد ابطحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سلام تحت درمان قرار گرفتم تا گرفتن نتیجه و اعلام کردن ان منتظر هستم

فرجناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سلام. ایشان خیلی مهربان با حوصله مدارک پزشکی را مطالعه و به صورت تلفنی عرایض بنده را گوش نموده ضمن مشاوره دستورات لازم را به صورت مکتوب از طریق واتساب ارسال نمودند. جا دارد از بانیان این امکان که خیلی آسان چنین دسترسی مهم را فراهم اورده اند تشکر نمایم شکر گذارم و دعاگو.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید امیرمحمد ابطحی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امیرمحمد ابطحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امیرمحمد ابطحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امیرمحمد ابطحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امیرمحمد ابطحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امیرمحمد ابطحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد ابطحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امیرمحمد ابطحی کجا است؟
دکتر سید امیرمحمد ابطحی 1 مطب در مطب خمینی شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امیرمحمد ابطحی را ببینید.
+
آیا دکتر سید امیرمحمد ابطحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد ابطحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امیرمحمد ابطحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امیرمحمد ابطحی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امیرمحمد ابطحی چه زمانی است؟
دکتر سید امیرمحمد ابطحی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد ابطحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امیرمحمد ابطحی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید امیرمحمد ابطحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امیرمحمد ابطحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید امیرمحمد ابطحیدکتر سید امیرمحمد ابطحی dr seyyed amirmohammad abtahi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر سید امیرمحمد ابطحی در اصفهان، خمینی شهر، خیابان امام جنوبی، کوچه خرم (شماره 15)، پلاک دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امیرمحمد ابطحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133631421 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امیرمحمد ابطحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امیرمحمد ابطحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امیرمحمد ابطحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امیرمحمد ابطحی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امیرمحمد ابطحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.