%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد فوق تخصصی

استادیار دانشگاه علوم پزشکی

کد نظام پزشکی

55334

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب بلوار دانش آموز

آدرس:

کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 4

تلفن:026632756201

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه دولتشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه دولتشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار دانش آموز
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر الهه دولتشاهی
دکتر الهه دولتشاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه دولتشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه دولتشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه دولتشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه دولتشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه دولتشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دولتشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه دولتشاهی کجا است؟
دکترالهه دولتشاهی مطب بلوار دانش آموز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهه دولتشاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهه دولتشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دولتشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه دولتشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه دولتشاهی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه دولتشاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهه دولتشاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دولتشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه دولتشاهی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر الهه دولتشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه دولتشاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه دولتشاهیدکترالهه دولتشاهی dr elaheh dolatshahi از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر الهه دولتشاهی در کرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه دولتشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09035734010-02632756201-02632728712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه دولتشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه دولتشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه دولتشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه دولتشاهی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه دولتشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.