دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

کرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، چهارراه دولت آباد، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گلبرگ مهرپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گلبرگ مهرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در خصوص تخصص ایشان نمیتوانم نظری بدم زیرا بنده متخصص نیستم. اما برخورد و رفتارشان با بیمار بسیار خوب بوده.

ستار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

درود بر همگی دوستان به ویژه خانم دکتر بزرگوا و مهربان ،سرکار خانم دکتر مهر پور ،ان شاءالله که همیشه خوش و تندرست و شاد باشید . بهترین پزشک در تخصص روماتیسم در کرج و حتی در ایران ،قدر همچنین دکتر خوب و مجرب و حاذق در تخصص روماتیسم و روماتولوزی را بدانیم واز ایشون استفاده کنیم . بهترین ها را براشون از خداوند متعال خواستارم ستار افشاری بیمار خانم دکتر

رقیب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عالی و مجرب کاملا کار درست

ایران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی با حوصله باتجربه

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

یک جلسه رفتم با دقت و محترم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر گلبرگ مهرپور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
کرج - کرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، چهارراه دولت آباد، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلبرگ مهرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلبرگ مهرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلبرگ مهرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلبرگ مهرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت گلبرگ مهرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلبرگ مهرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلبرگ مهرپور کجا است؟
دکتر گلبرگ مهرپور 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گلبرگ مهرپور را ببینید.
+
آیا دکتر گلبرگ مهرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلبرگ مهرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلبرگ مهرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلبرگ مهرپور متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلبرگ مهرپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر گلبرگ مهرپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلبرگ مهرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلبرگ مهرپور چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر گلبرگ مهرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلبرگ مهرپور 5 از 5 است.
درباره دکتر گلبرگ مهرپور


دکتر گلبرگ مهرپور dr golbarg mehrpoor از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر گلبرگ مهرپور در کرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، چهارراه دولت آباد، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلبرگ مهرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632703559-02632701113 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلبرگ مهرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلبرگ مهرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلبرگ مهرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلبرگ مهرپور متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلبرگ مهرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.