درباره‌ی پزشک

مشاوره پیش از ازدواج،مشاوره شغلی و تحصیلی

مشاوره سلامت جنسی

بهبود روابط زناشویی با رویکرد تئوری انتخاب و واقعیت درمانی

آموزش مهارت های زندگی

آموزش مهارت های فرزند پروری

زوج درمانی هیجان مدار

برگزاری کلاس های ویژه والدین، مربیان و نوجوانان

بررسی دوره های تربیت درمانگر، واقعیت درمانی و EFT

کد نظام پزشکی

4306

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج آراد، جنب پوشاک آرا گروپ

تلفن:02634990913

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش
 • ایران
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک رفاه
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملی
 • بانک مسکن

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران حبیب احمدی‌نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

حتما بعد از اخذ نوبت جهت هماهنگی با شماره 09026821006 تماس گرفته شود.

حبیب احمدی‌نژاد
حبیب احمدی‌نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حبیب احمدی‌نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب احمدی‌نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حبیب احمدی‌نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حبیب احمدی‌نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب احمدی‌نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حبیب احمدی‌نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حبیب احمدی‌نژاد کجا است؟
دکترحبیب احمدی‌نژاد مطب طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حبیب احمدی‌نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حبیب احمدی‌نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب احمدی‌نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حبیب احمدی‌نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب احمدی‌نژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حبیب احمدی‌نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حبیب احمدی‌نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل حبیب احمدی‌نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حبیب احمدی‌نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به حبیب احمدی‌نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی حبیب احمدی‌نژاد 0 از 5 است.

درباره حبیب احمدی‌نژاددکترحبیب احمدی‌نژاد habib ahmadinejad از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب حبیب احمدی‌نژاد در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج آراد، جنب پوشاک آرا گروپ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حبیب احمدی‌نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634990913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حبیب احمدی‌نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حبیب احمدی‌نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حبیب احمدی‌نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حبیب احمدی‌نژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حبیب احمدی‌نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.