دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن

تخصص جراحی عمومی

تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی عمومی 

پلاستیک و ترمیمی، دستگاه گوارش، تیروئید

جراحی فتق و کیسه صفرا

جراحی پستان، لاپارسکوپی

پیکر تراشی

کد نظام پزشکی

100470

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، بلوار سعادت آباد، ابتدای خیابان سی و یکم شرقی، ساختمان پزشکی روزبه، طبقه1، واحد 111

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه فروتن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه فروتن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
دکتر الهه فروتن
دکتر الهه فروتن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه فروتن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه فروتن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه فروتن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه فروتن چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه فروتن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه فروتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه فروتن کجا است؟
دکترالهه فروتن مطب سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهه فروتن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهه فروتن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه فروتن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه فروتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه فروتن متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه فروتن چه زمانی است؟
دکتر الهه فروتن از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه فروتن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه فروتن چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر الهه فروتن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه فروتن 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه فروتندکترالهه فروتن dr elaheh forotan از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر الهه فروتن در تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، بلوار سعادت آباد، ابتدای خیابان سی و یکم شرقی، ساختمان پزشکی روزبه، طبقه1، واحد 111 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه فروتن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09024164648 , 02188684662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه فروتن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه فروتن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه فروتن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه فروتن متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه فروتن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.