دکتر فهیمه ملک افضلی

دکتر فهیمه ملک افضلی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کد نظام پزشکی

116549
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

زایمان طبیعی، زایمان سزارین

درمان زیگیل‌های تناسلی 

انجام پاپ اسمیر و HPV تست 

مراقبت‌های دوران بارداری، هیستروسکوپی

گذاشتن IUD، جراحی زیبایی و ترمیمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فهیمه ملک افضلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه ملک افضلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منیرسادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

محدثه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده ای هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیاااااار عاااااالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و مهربان و خوشبرخورد و واقعا دانا

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی صبور و با حوصله هستند و کاملا راضیم از روند درمانم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فهیمه ملک افضلی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه ملک افضلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه ملک افضلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه ملک افضلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه ملک افضلی چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه ملک افضلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه ملک افضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه ملک افضلی کجا است؟
دکتر فهیمه ملک افضلی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر فهیمه ملک افضلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه ملک افضلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه ملک افضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه ملک افضلی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه ملک افضلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه ملک افضلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه ملک افضلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه ملک افضلی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر فهیمه ملک افضلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه ملک افضلی 5 از 5 است.

درباره دکتر فهیمه ملک افضلیدکتر فهیمه ملک افضلی dr fahimeh malek afzali از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر فهیمه ملک افضلی در کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، کوی گلها، بنای ماندگار، طبقه 6، واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه ملک افضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264874-09023900104-02632264804 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه ملک افضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه ملک افضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه ملک افضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه ملک افضلی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه ملک افضلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.