دکتر فهیمه ملک افضلی

دکتر فهیمه ملک افضلی

تخصص زنان و زایمان و نازایی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

زایمان طبیعی، زایمان سزارین

درمان زیگیل‌های تناسلی 

انجام پاپ اسمیر و HPV تست 

مراقبت‌های دوران بارداری، هیستروسکوپی

گذاشتن IUD، جراحی زیبایی و ترمیمی

کد نظام پزشکی

۱۱۶۵۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، فلکه اول گوهردشت، ابتدای خیابان مطهری، بعد از برج نیکامال، بعد از ایستگاه تاکسی، جنب بانک شهر، ساختمان البرز، طبقه 3، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر فهیمه ملک افضلی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهردشت
دکتر فهیمه ملک افضلی
دکتر فهیمه ملک افضلی
دکتر فهیمه ملک افضلی از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر فهیمه ملک افضلی در کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، کوی گلها، بنای ماندگار، طبقه 6، واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه ملک افضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264874-09023900104-02632264804 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه ملک افضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه ملک افضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه ملک افضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه ملک افضلی تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.