دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید عباس شاهمرادی

دکتر سید عباس شاهمرادی

تخصص داخلی

کرج

کد نظام پزشکی

33810
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید،طبقه 2، واحد 201

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عباس شاهمرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عباس شاهمرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

واحد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده هستند من رو از کرونا نجات دادند واقعا هر چی بگم کم گفتم.

طوبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می شوند. پزشک باید باحوصلە باشند. بە مدارک گذشتە مریض نگاە کنند وقتی کافی برای مریض داشتە باشند.

محمدسینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار دکتر عالی و با تجربه

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوب ایشون دکتر خانوادگی ما هستن برای رفلاکس معده و آلرژی تحت درمان هستم دکتر انرژی مثبت دارن و جوابدهی مثبتی تا الان داشتم

ثریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوب با اخلاقی بودند صبور همه چیز خوب توضیح میدهند دکتری دلسوز همه چیز عالی بود جز نظافت مطب ، اگه نظافت تمیزی گرد خاک رو میز تمیز کنن به نظافت مطب اهمیت بدن خیلی خوب میشه.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید عباس شاهمرادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید،طبقه 2، واحد 201


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو46,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عباس شاهمرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عباس شاهمرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عباس شاهمرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عباس شاهمرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عباس شاهمرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شاهمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عباس شاهمرادی کجا است؟
دکتر سید عباس شاهمرادی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید عباس شاهمرادی را ببینید.
+
آیا دکتر سید عباس شاهمرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شاهمرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عباس شاهمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عباس شاهمرادی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عباس شاهمرادی چه زمانی است؟
دکتر سید عباس شاهمرادی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شاهمرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عباس شاهمرادی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سید عباس شاهمرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عباس شاهمرادی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید عباس شاهمرادی


دکتر سید عباس شاهمرادی dr seyyed abbas shahmoradi از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر سید عباس شاهمرادی در کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید،طبقه 2، واحد 201 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عباس شاهمرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265553-09365613765 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عباس شاهمرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عباس شاهمرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عباس شاهمرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عباس شاهمرادی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عباس شاهمرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.