%95
پیشنهاد(از 307 کاربر)

کد نظام پزشکی

21379

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه ، ساختمان پزشکان، طبقه دوم

تلفن:03132215645

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فردوس محرابیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فردوس محرابیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 307 کاربر)

%95
289 کاربر از 307 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  53 نفر
 • 15-45 دقیقه
  83 نفر
 • 45-90 دقیقه
  64 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  107 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .   

دکتر فردوس محرابیان
دکتر فردوس محرابیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فردوس محرابیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فردوس محرابیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فردوس محرابیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فردوس محرابیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فردوس محرابیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فردوس محرابیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فردوس محرابیان کجا است؟
دکترفردوس محرابیان مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فردوس محرابیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فردوس محرابیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فردوس محرابیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فردوس محرابیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فردوس محرابیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فردوس محرابیان چه زمانی است؟
دکتر فردوس محرابیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فردوس محرابیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فردوس محرابیان چقدر است؟
تا کنون 307 نفر به دکتر فردوس محرابیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فردوس محرابیان 5 از 5 است.

درباره دکتر فردوس محرابیاندکترفردوس محرابیان dr ferdos mehrabiyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر فردوس محرابیان در اصفهان، خیابان آمادگاه ، ساختمان پزشکان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فردوس محرابیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132215645 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فردوس محرابیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فردوس محرابیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فردوس محرابیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فردوس محرابیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فردوس محرابیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.