کد نظام پزشکی

28725

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه ، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی اصفهان

تلفن:03132205213

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد تدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان آمادگاه
دکتر فرهاد تدین
دکتر فرهاد تدین

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد تدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد تدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد تدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد تدین چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد تدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد تدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد تدین کجا است؟
دکترفرهاد تدین خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد تدین، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد تدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد تدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد تدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد تدین متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد تدین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد تدین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد تدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد تدین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرهاد تدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد تدین 0 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد تدیندکترفرهاد تدین dr farhad tadayon از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر فرهاد تدین در اصفهان، خیابان آمادگاه ، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی اصفهان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد تدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132205213 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد تدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد تدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد تدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد تدین متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد تدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.