دکتر کیخسرو یزدانی

دکتر کیخسرو یزدانی

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

7805

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، شمس آبادی، چهارراه عباس آباد

تلفن:03132361973

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیخسرو یزدانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کیخسرو یزدانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، شمس آبادی، چهارراه عباس آباد


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیخسرو یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیخسرو یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیخسرو یزدانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیخسرو یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت کیخسرو یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیخسرو یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیخسرو یزدانی کجا است؟
دکتر کیخسرو یزدانی 1 مطب در خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کیخسرو یزدانی را ببینید.
+
آیا دکتر کیخسرو یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیخسرو یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیخسرو یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیخسرو یزدانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیخسرو یزدانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کیخسرو یزدانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیخسرو یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیخسرو یزدانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کیخسرو یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیخسرو یزدانی 0 از 5 است.
درباره دکتر کیخسرو یزدانی


دکتر کیخسرو یزدانی dr keykhosro yazdani از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر کیخسرو یزدانی در اصفهان، شمس آبادی، چهارراه عباس آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیخسرو یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132361973 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیخسرو یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیخسرو یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیخسرو یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیخسرو یزدانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیخسرو یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.