دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علیرضا سیروس کبیری

دکتر علیرضا سیروس کبیری

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

58457
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، ضلع جنوبی چهارراه طالقانی، جنب پارکینگ طبقاتی شهرداری، کوی گلها، روبروی فروشگاه البسکو

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان امین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا سیروس کبیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا سیروس کبیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا سیروس کبیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، ضلع جنوبی چهارراه طالقانی، جنب پارکینگ طبقاتی شهرداری، کوی گلها، روبروی فروشگاه البسکو


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
کرج - کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان امین


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا سیروس کبیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا سیروس کبیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا سیروس کبیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا سیروس کبیری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا سیروس کبیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا سیروس کبیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا سیروس کبیری کجا است؟
دکتر علیرضا سیروس کبیری 2 مطب در مطب چهارراه طالقانی و مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا سیروس کبیری را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا سیروس کبیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا سیروس کبیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا سیروس کبیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا سیروس کبیری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا سیروس کبیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا سیروس کبیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا سیروس کبیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا سیروس کبیری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا سیروس کبیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا سیروس کبیری 0 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا سیروس کبیری


دکتر علیرضا سیروس کبیری dr alireza sirous kabiri از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر علیرضا سیروس کبیری در کرج، ضلع جنوبی چهارراه طالقانی، جنب پارکینگ طبقاتی شهرداری، کوی گلها، روبروی فروشگاه البسکو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا سیروس کبیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264649-02632264881 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا سیروس کبیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا سیروس کبیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا سیروس کبیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا سیروس کبیری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا سیروس کبیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.