%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد فوق تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی بانک آینده، برج قائم، طبقه 10، واحد 33

تلفن:02632262745

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید مظفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید مظفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند.

سیدزینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام من ازشمال رفتم پیش ایشون خیلی باحوصله ومهربان برخورد کردن باصحبتهای ایشون اصلانگران بیماریم که نودل دارم نیستم ومطمئنم که تحت نظرایشون درمان میشم.ازمنشی خوبشون هم ممنونم که نوبت‌هارو عادلانه رعایت میکنن.

رها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکبار رفتم هنوز نمیتونم نظر کامل بدم ولی دکتر خوب و با حوصله ای بودن

رها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوب و حاذقی هستن و خیلی با حوصله هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید مظفریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید مظفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید مظفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید مظفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید مظفری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید مظفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید مظفری کجا است؟
دکتر مجید مظفری 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید مظفری را ببینید.
+
آیا دکتر مجید مظفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مظفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید مظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید مظفری متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید مظفری چه زمانی است؟
دکتر مجید مظفری از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مظفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید مظفری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مجید مظفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید مظفری 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید مظفریدکتر مجید مظفری dr majid mozafari از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر مجید مظفری در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی بانک آینده، برج قائم، طبقه 10، واحد 33 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید مظفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632262745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید مظفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید مظفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید مظفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید مظفری متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید مظفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.