دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهدی ایرانمنش

دکتر مهدی ایرانمنش

پزشک عمومی

کرمان

کد نظام پزشکی

25156

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان جهاد ،جهاد4، ساختمان مادر، طبقه سوم، واحد 14

تلفن:03432471638

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی ایرانمنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی ایرانمنش
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جهاد
کرمان - کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان جهاد ،جهاد4، ساختمان مادر، طبقه سوم، واحد 14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی ایرانمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی ایرانمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی ایرانمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی ایرانمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی ایرانمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ایرانمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی ایرانمنش کجا است؟
دکتر مهدی ایرانمنش 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی ایرانمنش را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی ایرانمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ایرانمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی ایرانمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی ایرانمنش متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی ایرانمنش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی ایرانمنش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ایرانمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی ایرانمنش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی ایرانمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی ایرانمنش 0 از 5 است.
درباره دکتر مهدی ایرانمنش


دکتر مهدی ایرانمنش dr mehdi iran manesh از دکترهای متخصص عمومی کرمان هستند. مطب دکتر مهدی ایرانمنش در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان جهاد ،جهاد4، ساختمان مادر، طبقه سوم، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی ایرانمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432471638 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی ایرانمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی ایرانمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی ایرانمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی ایرانمنش متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی ایرانمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.