%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی پوست از دانشگاه تهران

درمان انواع بیماری های پوستی مانند پسوریازیس، لیکن پلان، اگزماها، گال، مشکلات پوستی مانند آکنه، مشکلات مربوط به ناخن و مو وانواع ریزش موی ارثی و اکتسابی

در مطب انواع خدمات درمانی پوست، خدمات زیبایی مانند ژل و بوتاکس، فیلرها، چربی، برداشتن سرپایی، جراحی انواع خالها و تومورهای پوستی

همکاری با بیمارستان امام خمینی کرج مرکز پوست و لیزر بهبد کلینیک آسمان آبی کرج

آدرس سایت: drjesri http://drjesri.ir

کد نظام پزشکی

۱۱۲۰۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 12، واحد 35

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شب‌بو جسری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شب‌بو جسری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد**

دکتر شب‌بو جسری
دکتر شب‌بو جسری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شب‌بو جسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شب‌بو جسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شب‌بو جسری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شب‌بو جسری چقدر است؟
هزینه ویزیت شب‌بو جسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شب‌بو جسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شب‌بو جسری کجا است؟
دکتر شب‌بو جسری 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شب‌بو جسری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شب‌بو جسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شب‌بو جسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شب‌بو جسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شب‌بو جسری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شب‌بو جسری چه زمانی است؟
دکتر شب‌بو جسری از روز شنبه 23 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شب‌بو جسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شب‌بو جسری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شب‌بو جسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شب‌بو جسری 5 از 5 است.

درباره دکتر شب‌بو جسریدکتر شب‌بو جسری dr shabbo jesri از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی کرج هستند. مطب دکتر شب‌بو جسری در کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 12، واحد 35 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شب‌بو جسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632229025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شب‌بو جسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شب‌بو جسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شب‌بو جسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شب‌بو جسری تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شب‌بو جسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.