دکتر سودابه وطن خواه

دکتر سودابه وطن خواه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۸۰۰۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه نسیم (داروخانه دکتر آریژ)، ساختمان پزشکان کیمیا

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سودابه وطن خواه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات
**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .
دکتر سودابه وطن خواه
دکتر سودابه وطن خواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سودابه وطن خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سودابه وطن خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سودابه وطن خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سودابه وطن خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت سودابه وطن خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه وطن خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سودابه وطن خواه کجا است؟
دکتر سودابه وطن خواه 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سودابه وطن خواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سودابه وطن خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه وطن خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سودابه وطن خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سودابه وطن خواه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سودابه وطن خواه چه زمانی است؟
دکتر سودابه وطن خواه از روز سه شنبه 1 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه وطن خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سودابه وطن خواه چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سودابه وطن خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سودابه وطن خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر سودابه وطن خواه

دکتر سودابه وطن خواه dr soudabeh vatankhah از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر سودابه وطن خواه در کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه نسیم (داروخانه دکتر آریژ)، ساختمان پزشکان کیمیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سودابه وطن خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265871 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سودابه وطن خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سودابه وطن خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سودابه وطن خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سودابه وطن خواه تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سودابه وطن خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.