دکتر مژگان بیگلری

دکتر مژگان بیگلری

تخصص کودکان و نوزادان

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

40538

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه سوم، واحد 302

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • روستاییان
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان بیگلری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان بیگلری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر مژگان بیگلری
دکتر مژگان بیگلری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان بیگلری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان بیگلری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان بیگلری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان بیگلری چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان بیگلری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان بیگلری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان بیگلری کجا است؟
دکترمژگان بیگلری مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان بیگلری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان بیگلری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان بیگلری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان بیگلری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان بیگلری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان بیگلری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژگان بیگلری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان بیگلری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان بیگلری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مژگان بیگلری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان بیگلری 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان بیگلریدکترمژگان بیگلری dr mozhgan biglari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر مژگان بیگلری در کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه سوم، واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان بیگلری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632238090-09392238090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان بیگلری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان بیگلری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان بیگلری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان بیگلری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان بیگلری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.