دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید کمال موسوی

دکتر سید کمال موسوی

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

20382

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، روبروی بانک اقتصاد نوین

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • وزارت دفاع
  • ارتش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید کمال موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید کمال موسوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، روبروی بانک اقتصاد نوین


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید کمال موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید کمال موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید کمال موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید کمال موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید کمال موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کمال موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید کمال موسوی کجا است؟
دکتر سید کمال موسوی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید کمال موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید کمال موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید کمال موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید کمال موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید کمال موسوی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید کمال موسوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید کمال موسوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کمال موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید کمال موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید کمال موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید کمال موسوی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید کمال موسوی


دکتر سید کمال موسوی dr seyeed kamal mosavi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر سید کمال موسوی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، روبروی بانک اقتصاد نوین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید کمال موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132353084-09131115419 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید کمال موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید کمال موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید کمال موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید کمال موسوی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید کمال موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.