%۹۱
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۵۰۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان امادگاه ، جنب پاساژ گلدیس ساختمان پزشکان طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر صدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر صدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۹۱
۱۰ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر منوچهر صدری
دکتر منوچهر صدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر صدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر صدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر صدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر صدری چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر صدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر صدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر صدری کجا است؟
دکتر منوچهر صدری 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منوچهر صدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر صدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر صدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر صدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر صدری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر صدری چه زمانی است؟
دکتر منوچهر صدری از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر صدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر صدری چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر منوچهر صدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر صدری 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر صدریدکتر منوچهر صدری dr manochehr sadri از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر منوچهر صدری در اصفهان، خیابان امادگاه ، جنب پاساژ گلدیس ساختمان پزشکان طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر صدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132226252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر صدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر صدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر صدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر صدری تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر صدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.