دکتر سهیلا طاهری

دکتر سهیلا طاهری

کد نظام پزشکی: 91480
4.7 (47 نظر)
٪94 پیشنهاد کاربران
1153 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سهیلا طاهری

مطب خیابان بزرگمهر
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، قبل از چهارراه ملک، ساختمان الماس، طبقه 4، واحد 15
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 18:10

درباره دکتر سهیلا طاهری

دارای بورد تخصصی

آدرس مطب دکتر سهیلا طاهری

مطب خیابان بزرگمهر
آدرس:
اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، قبل از چهارراه ملک، ساختمان الماس، طبقه 4، واحد 15

نظرات درباره دکتر سهیلا طاهری

4.7
از 47 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%94
پیشنهاد کاربران
رسول(1403/03/29)
نوبت دهی مطب
(1403/03/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : مشکل در شوره موی سر
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برای دومین بار مراجعه کردم برای خشکی پوست و لک پوست که امیدوارم با استفاده منظم و مراجعات به موقع بعدی بهترین نتیجه رو بگیرم ... از خانوم دکتر مهربان و عزیزم کمال تشکر رو دارم🙏🌸
کاربر دکترتو(1403/03/26)
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار خوش برخورد ، تشخیص درست همراه با توضیحات کامل برای بیمار
رژا(1403/03/10)
نوبت دهی مطب
(1403/03/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: اگزما
کاربر دکترتو(1403/03/10)
نوبت دهی مطب
(1403/03/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : ریزش مو ، فعلا درمان تازه شروع کردم
مریم(1403/03/02)
نوبت دهی مطب
(1403/03/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: جوش صورت

سوالات متداول راجع به دکتر سهیلا طاهری

چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا طاهری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سهیلا طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سهیلا طاهری کجا است؟
دکتر سهیلا طاهری 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهیلا طاهری را ببینید.
آیا دکتر سهیلا طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سهیلا طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا طاهری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا طاهری چه زمانی است؟
دکتر سهیلا طاهری از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا طاهری چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر سهیلا طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا طاهری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سهیلا طاهریدکتر سهیلا طاهری dr soheila taheri از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر سهیلا طاهری در اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، قبل از چهارراه ملک، ساختمان الماس، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132688760 , 09130771067 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا طاهری متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.