%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌ی پزشک

استادیار دانشگاه

دارای بورد تخصصی رادیوتراپی و آنکولوژی 

در مطب شیمی درمانی، پرتودرمانی، هورمون درمانی، رادیوتراپی و مشاوره‌ انکولوژی انجام می شود.

 

کد نظام پزشکی

106714

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

اطلاعات مطب دکتر یعقوب آشوری

آدرس:

بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 2 واحد4

تلفن:07632221234

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • سلامت
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یعقوب آشوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یعقوب آشوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر یعقوب آشوری
دکتر یعقوب آشوری
دکتر یعقوب آشوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یعقوب آشوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یعقوب آشوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یعقوب آشوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یعقوب آشوری چقدر است؟
هزینه ویزیت یعقوب آشوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب آشوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یعقوب آشوری کجا است؟
دکتریعقوب آشوری مطب دکتر یعقوب آشوری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یعقوب آشوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یعقوب آشوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب آشوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یعقوب آشوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یعقوب آشوری متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یعقوب آشوری چه زمانی است؟
دکتر یعقوب آشوری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب آشوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یعقوب آشوری چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر یعقوب آشوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یعقوب آشوری 5 از 5 است.

درباره دکتر یعقوب آشوریدکتریعقوب آشوری dr yaghob ashori از دکترهای متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) بندرعباس هستند. مطب دکتر یعقوب آشوری در بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 2 واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یعقوب آشوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632221234 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یعقوب آشوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یعقوب آشوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یعقوب آشوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یعقوب آشوری متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پرتودرمانی (رادیوتراپی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یعقوب آشوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.