دکتر علی گل محمدی

دکتر علی گل محمدی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی
تبریز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار: مدنی و محلاتی

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

کد نظام پزشکی

96341

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب اتوبان نیایش

آدرس:

تبریز، اتوبان نیایش، جنب پل پیش قدم، ساختمان سلامت تبریز، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی گل محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی گل محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اتوبان نیایش
دکتر علی گل محمدی
دکتر علی گل محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی گل محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی گل محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی گل محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی گل محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی گل محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی گل محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی گل محمدی کجا است؟
دکترعلی گل محمدی مطب اتوبان نیایش مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی گل محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی گل محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی گل محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی گل محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی گل محمدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی گل محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی گل محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی گل محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی گل محمدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی گل محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی گل محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی گل محمدیدکترعلی گل محمدی dr ali golmohammadi از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر علی گل محمدی در تبریز، اتوبان نیایش، جنب پل پیش قدم، ساختمان سلامت تبریز، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی گل محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259432-04133259426 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی گل محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی گل محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی گل محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی گل محمدی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی گل محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.