%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان زایمان بی درد، سزارین جراحیهای زنان، RFواژینال کربوکسی تراپی زنان جهت رفع خشکی واژن و مشکلات ادراری و سفید کنندگی، 

 رفع ترک های شکمی و تیرگیها، DBDپلاسما و پلاسما پن جهت رفع عفونتهای مزمن و شدید، برداشتن ضایعات و حتی زگیلهای تناسلی با 

کمترین آسیب لابیوپلاستی 

در مطب RFواژینال ،کربوکسی تراپی زنان جهت رفع خشکی واژن و مشکلات ادراری و سفید کنندگی و رفع ترک های شکمی و تیرگیها 

DBDپلاسما، و پلاسما پن جهت رفع عفونتهای مزمن و شدید و برداشتن ضایعات و حتی زگیلهای تناسلی با کمترین آسیب، لابیوپلاستی در 

مطبف پاسمیر ببوسی آندومتر انجام می شود

همکاری با بیمارستان مریم، بیمارستان قائم

آدرس اینستاگرام: dr.mojganjahanfar

کد نظام پزشکی

۵۵۵۸۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، فلکه اول گوهر دشت، برج نیکامال، درب اداری، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مژگان جهانفر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهردشت
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر مژگان جهانفر
دکتر مژگان جهانفر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان جهانفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان جهانفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان جهانفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان جهانفر چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان جهانفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان جهانفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان جهانفر کجا است؟
دکتر مژگان جهانفر 1 مطب در مطب گوهردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان جهانفر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان جهانفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان جهانفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان جهانفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان جهانفر متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان جهانفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژگان جهانفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان جهانفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان جهانفر چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مژگان جهانفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان جهانفر 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان جهانفر

دکتر مژگان جهانفر dr mozhghan jahanfar از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر مژگان جهانفر در کرج، فلکه اول گوهر دشت، برج نیکامال، درب اداری، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان جهانفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634218040-02634439742 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان جهانفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان جهانفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان جهانفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان جهانفر تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان جهانفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.