دکتر شبنم وثوقی

دکتر شبنم وثوقی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

8005
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مراقبت دوران بارداری

معاینات کامل زنان

زایمان طبیعی، سزارین

انجام جراحی های مربوط به زنان (شامل جراحی‌های درمانی و زیبایی)

درمان نازایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک تجارت، برج آرین، طبقه بالای همکف

تلفن:02632266740

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شبنم وثوقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شبنم وثوقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی از همه نظر اخلاق عالی و خوش برخورد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شبنم وثوقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شبنم وثوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شبنم وثوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شبنم وثوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شبنم وثوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت شبنم وثوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم وثوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شبنم وثوقی کجا است؟
دکتر شبنم وثوقی 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شبنم وثوقی را ببینید.
+
آیا دکتر شبنم وثوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم وثوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شبنم وثوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شبنم وثوقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شبنم وثوقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شبنم وثوقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم وثوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شبنم وثوقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شبنم وثوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شبنم وثوقی 5 از 5 است.

درباره دکتر شبنم وثوقیدکتر شبنم وثوقی dr shabnam vosoghi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر شبنم وثوقی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک تجارت، برج آرین، طبقه بالای همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شبنم وثوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632266740 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شبنم وثوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شبنم وثوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شبنم وثوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شبنم وثوقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شبنم وثوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.