دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهری ترابی فر

دکتر مهری ترابی فر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

52912
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب یافت آباد

آدرس:

تهران، چهارراه یافت آباد، بلوار معلم، نبش خیابان عباسی، پلاک 2، طبقه 2، واحد 9

تلفن:02166659323

اطلاعات مطب هروی

آدرس:

تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوک B، طبقه 6، واحد 601

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهری ترابی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهری ترابی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عطیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده حرفه ای و خوش برخورد من که خیلی از زایمانم راضیم انشاالله همیشه سلامت باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهری ترابی فر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب یافت آباد
تهران - تهران، چهارراه یافت آباد، بلوار معلم، نبش خیابان عباسی، پلاک 2، طبقه 2، واحد 9


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هروی
تهران - تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوک B، طبقه 6، واحد 601


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهری ترابی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری ترابی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهری ترابی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهری ترابی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری ترابی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری ترابی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهری ترابی فر کجا است؟
دکتر مهری ترابی فر 2 مطب در مطب یافت آباد و مطب هروی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهری ترابی فر را ببینید.
+
آیا دکتر مهری ترابی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری ترابی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهری ترابی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری ترابی فر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهری ترابی فر چه زمانی است؟
دکتر مهری ترابی فر از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری ترابی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهری ترابی فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهری ترابی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهری ترابی فر 5 از 5 است.
درباره دکتر مهری ترابی فر


دکتر مهری ترابی فر dr mehri torabifar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهری ترابی فر در تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوک B، طبقه 6، واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهری ترابی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122967899 , 02122968253 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهری ترابی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهری ترابی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهری ترابی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهری ترابی فر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهری ترابی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.